Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,96 zł , zmiana od tamtej pory: 9,80%

Re: ani dystrybucja ani akumulacja - dostanie przynajmniej 25 pro

Zgłoś do moderatora
Wystarczy jakaś dobra informacja, że ATM Grupa podpisała duży kontrakt z TVP i kurs ostro ruszy do góry. Tak samo np. jak jakiś fundusz inwestycyjny lub emerytalny postanowi kupić akcje to wzrośnie w kilka dni o 30%.
Tyle że tego nie przewidzisz. Nie wiesz kiedy będzie dobre info lub kiedy ktoś postanowi kupować. Ale też to działa w druga stronę: nie przewidzisz kiedy ktoś postanowi sprzedać: wtedy spadnie o 30%. Co roku masz dywidendę która daje lepiej zarobić. Ja mam średnią 1,70zł. % lat temu kupowałem też po 3,43 a potem nawet po mniej niż 1zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA -2,40% 3,25 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.