Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,12 zł , zmiana od tamtej pory: 7,69%

Re: ani dystrybucja ani akumulacja - dostanie przynajmniej 25 pro

Zgłoś do moderatora
Sąd Okręgowy w Warszawie zasądził zapłatę na rzecz Mirbudu przez ATM Studio kwoty 10,14 mln zł (10 mln zł należności + odsetki). Spór dotyczy kontraktu na budowę studia filmowo-telewizyjnego w Warszawie przy ul. Jeziornej. ATM Studio odmówiło zapłaty ww. kwoty ze względu na przesuniecie terminu wykonania robót. Wg Mirbudu przesunięcie terminu nie było zależne od spółki, ale m.in. od warunków atmosferycznych i wysokiego stanu wód gruntowych. Wyrok nie jest prawomocny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 3,38% 3,36 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.