Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: -40,11%

Re: Ani Bialy wczoraj nie sprzedał ani ja nie kupilem jsw

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-22 o godz. 12:41 ~Biały napisał(a):
> I tu jesteś w błędzie.
> Wywaliłem ten syf póki jeszcze są obroty i jelenie, żeby to odkupić
> Widzę co się święci.
>
> Za parę dni będą tu obroty po 10-20 tys. dziennie i ciekawe kto wtedy odkupi wasze preziowe akcje

Cykl życia Białego:
- luka i odbicie - załamanie nastroju
- 2 zł we wrześniu - euforia
- dramat i sprzedaż akcji, obroty po 10-20 tys - załamanie nastroju

Kierując się powyższymi prawidłami nagle po tygodniu-dwóch zaczniesz wypisywać że jednak wzrosty, jednak coś w spółce zmieniło Twoją optykę. Była panika>euforia>panika więc w Twoim przypadku czas na euforię. Nie musisz jej jednak przejawiać - patrząc, że nic co zapowiadasz się nie spełnia to nie wpadaj w euforię to akurat może kurs podrośnie.

Oj Biały, Biały. Tak upada "legenda". Tak się tu ambitnie udzielałeś, wątki co minutę tworzyłeś, odpisywałeś wszędzie gdzie się da. Pozorna merytoryka, udawanie biegłego audytora sytuacji Softblue. Od naprawdę merytorycznych postów bo i takie Ci się zdarzały początkowo, przez groteskę aż do ostatecznego obnażenia się i wyzywania wczoraj ludzi od "ciotek". Giełda kolejny raz zebrała żniwo i potwierdziła, że zarabiają cierpliwi a "słaba kość zawsze pęka"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,56 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.