Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: 21,29%

Re: Analiza sesji 19.04 - rekomendacja mocne kupuj

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-04-19 o godz. 13:36 ~kmiot napisał(a):
> Hmmm....
> No dla przykładu dajmy 1 lipca 2019 rok? Masz takie dane jaki wtedy będzie kurs?
> Jak masz to napisz proszę

Na 1 lipca to trudno określić ale tyle co wiem to zalecane jest na ten dzień przed otwarciem zakroplić oczy aby nie doznać wytrzeszczu
Drugiego to nie ma problemu bo notowanie się po prostu może nie otworzyć
Jedynie na trzeciego lipca idzie coś powiedzieć ale trzeba z rana przesmarować czoło maścią na zmarszczki taką z Rossmanna po 6,20 tylko nie mylić z tą na noc. Maść ta zalecana uchroni Was przed zmarszczkami które mogą Wam pozostać na czole jak zobaczycie po ile się Tauronek tego 3 lipca zamknie.
4 lipca to chyba nie muszę pisać bo wszyscy wiedzą, że tego dnia w USA jest święto niepodległości
przez co na piątego radzę podkleić sobie sztuczne szczęki i szklane oko corega tabs aby nie powypadało na widok otwarcia o 9 rano
Krople też do oczu się przydadzą bo uchronią przed wytrzeszczem.
Do tego czasu radzę trenować mimikę twarzy bo różne grymasy mogą Wam na twarzy pozostać na stałe
Te wszystkie zabiegi uchronią Was przed różnymi przykrościami ze strony bliskich i znajomych przy różnego rodzaju spotkaniach towarzyskich i imprezach rodzinnych.
np taki jakiś głupi uśmiech. Jeśli zostanie Wam na zawsze to przecież nie tylko na wesela się chodzi bo pogrzeby też się zdarzają.
Albo wytrzeszcz ? Wyobrażasz sobie minę Twojej żony i Twojego kolegi jak Ci będzie przedstawiać swoją nową dziewczynę i Ci powie co tak się głupio wpatrujesz w jej piersi ? No i wiesz. Często dzieje się to w drzwiach przed wejściem na impreze a wtedy ...

hahahaha
żartowałem
Na 1 lipca to takie proste
Trudniej jest przewidzieć czy na późną jesień będzie wartość księgowa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 19,98% 2,22 2020-09-25 17:04:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.