Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: -5,29%

Re: Analiza sesji 19.04 - rekomendacja mocne kupuj

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-04-19 o godz. 12:35 ~kmiot napisał(a):
> Cześć,
> Na dzisiejszej sesji widać niskie zainteresowanie sprzedających.
> Formacja świecowa jaja wielkanocnego wskazuje na wyhamowanie trendu spadkowego i powrót do wzrostów po weekendzie. Potwierdzeniem tego może być powtórna formacja jaja wielkanocnego w poniedziałek 22.04.
> Jeżeli się potwierdzi, od wtorku rakieta do góry. Jak zwykle poniedziałek pokaże dalszy kierunek.
> Tradycyjnie zobaczymy!
>

No niestety ale w/g wykresu (głównie pogodowego - to taka formacja w języku chodzikowym) wszystko wskazuje, że w poniedziałek będzie wodospad
taka zimna woda na gorące głowy
ale we wtorek sytuacja powinna się już wyklarować i wszystko powinno powrócić do normy a więc jak wcześniej pisałem kurs będzie coraz bardziej jednostajnie przyspieszał aż do ....
no
no do jakiej ceny ?
Wiem, że wszyscy wiedzą więc nie będę się powtarzać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -3,45% 1,73 2020-10-30 17:02:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.