Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,33 zł , zmiana od tamtej pory: -2,05%

Re: Analiza raportu 30.06.2022 krok po kroku

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się.
Ale nie można też tu oskarżać o działanie na niekorzyść spółki lub akcjonariuszy.
Jeśli ktoś nie wziął udziału w skupie, a trochę takich było, to tylko i wyłącznie jego sprawa. Gdyby wszyscy wzięli udział, to przepływy pieniężne byłyby tożsame z tymi z dywidendy, a podatek rzeczywiście rok później i z możliwością optymalizacji.

A co do braku dywidendy z Tajlandii i tym samym braku dywidendy w Polsce, to jest to skandal i oszustwo wobec akcjonaiuszy, którym było obiecane coś innego. Ale to już dotyczy 2022, a nie 2021 i nie dotyczy powyższej wspominanego skupu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,88% 46,36 2023-01-27 17:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.