Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,70 zł , zmiana od tamtej pory: -0,73%

Re: Analiza raportu 30.06.2022 krok po kroku

Zgłoś do moderatora
Bardzo dobra analiza.

Nie zgadzam się tylko z uwagą dotyczącą skupu akcji własnych za 500 PLN - to nie miał być żaden "interes" dla spółki, nie może też być oceniane jako działanie na szkodę spółki. To był skup dywidendowy, co jest normalną praktyką na rynku i chyba zawsze odbywa się powyżej cen rynkowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,88% 46,36 2023-01-27 17:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.