Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: -31,79%

Re: Analiza po wynikach

Zgłoś do moderatora
Tutaj główny to prezes, reszta pracowników nie jest nigdzie wykazana, więc nawet jak kupują to dopóki nie przekroczą 5% nie muszą raportować.

Ciekawa jednak akcja wyszła w Art Games ;) 2 gości kupiło akcji powyżej 10%!! i nie zaraportowali tego. Dopiero po dwóch miesiącach.

Teraz czekam tylko na raport Plw, bo chyba rekordowo dobry a kurs na dnie. Nie udało się na dołku złapać, a szkoda. Ale długoterminowo nie wierzę w Plw, jedynie w spółki, które się uniezależniły lub mają inny system, jak Duality, Pyramid, Ulg. Też złapałem mały pakiecik Atomica, bo tam już wyceniono bankructwo :) Ogólnie staram się wyłapywać mocno przecenione niezłe aktywa, ale się nie przyzwyczajam. 1.5r. pod konkretną grę max, jak jest rozwój to zostaję dłużej (tak było z 11bit i bloober). Duala/Gif myślę na longer zostawić bo są mega zaniżeni. Pyrka to popędzę na OM, Ulg zobaczymy, ciężko cos teraz myśleć, Atom zależy od wyceny - za 30mln popędzę na pewno, bo wiecej nie ma potencjału.

A ktoś śledzi stąd moze Lmg? bo szczerze nie miałem czasu, a robią bakery i kilka jeszcze ciekawych gier, co tam pisali/czat jakiś mają?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 0,68% 5,90 2022-07-01 14:25:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.