Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: -30,87%

Re: Analiza po wynikach

Zgłoś do moderatora
Wiesz jak byłoby zajepiście to kurs byłby na 20+ a nie na minimach ;)

Jak będzie zajepisty raport to długo długo wcześniej będzie nabita cena. Patrz na TEN. Raport bardzo słaby, mega zaskoczenie, ale... już dawno to kurs zdyskontował, i wiele osób wywaliło akcje na dołkach.

Raport bardzo mocny to bedzie za q1-q2, chociaż jak patrzę na gaming to na chyba wszystkich moich walorach q1 i q2 22 będą najlepsze - prezesi nie idioci. Co najlepsze dają na najlepszych okres dla gamingu. Kto się wypstrykał na bessie ten mało urośnie.

Jeżeli ofc zwalą Elektryka, zwalą Bakery i ta nowa gra będzie lipna to wiadomo. Kto będzie na akcjach przed i nie zawalą to zarobi, kto bedzie i zawalą straci, kto nie będzie a zawalą to kamień mu z serca spadnie, a jak zrobią dobre (nawet nie mówię hity) to wróci szybko na cenę z ipo i po korekcie będzie już wycenianie mocniejszych gier - Human Farm, (może Chains of Fury) Dinos Reborn i Dreamhouse.

Dla inwestora, który wkłada na 1.5r kasę to bez znaczenia (no chyba, że nawet Dino zawalą, chociaż jak patrzę na jakość materiałów i patrzę wycenę, to nawet jak będzie średnio to 100% lekko zrobię). Emisja niegroźna, upadek nie groźny, jedynie czas.

Obecnie czekam na prolog Elektryka, po wypowiedzi Zawadzkiego podejrzewam, że będzie w styczniu, czekam na tą nową skrywaną grę, którą od dawna robią i na materiały z Human Farm, które na bank niedługo będą bo Asmodev wchodzi na giełdę (a wtedy się zawsze karmi leszczy na topsach ;)), bo reszta jest do wyliczenia. Co ciekawe wycena Asmodeva bardzo niska (tutaj jeszcze prywaciarze kupowali przed sukcesem prologu Priesta). Priest da rozpoznawalność dla deva a on nam 3 gry robi, więc fundamentalnie widzę bardzo dobrą przyszłość i biorę pod uwagę wtopy też, przełożenia, jakiś fukup z którąś lub nawet 3 grami, bo dawno to jest wliczone w tą wycenę.

W połowie 22, z pewnością będzie mnie interesować czy maja jakieś projekty na 23,24. Jak nic nie będzie to sprzedaję bo Dinosie i szukam czegoś innego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 0,00% 5,98 2022-06-29 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.