Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: -19,08%

Re: Analiza po wynikach

Zgłoś do moderatora
Przejrzałem raport. Wg. Mnie delikatnie mówiąc nie napawa optymizmem. Ale to tylko moje zdanie. Co do Castle Flipper to owszem wzrost o 100 procent, ale Prezes Zawadzki podkreślił, że baza jest strasznie niska. Nie chciał więcej słyszeć o inwestowanie w promowanie tego tytułu. Jedynie poryty na konsole, no i będą się ewentualnie zastanawiać nam sequelem. Na razie nie urośnie, bo nie ma pod co, chyba że Zarząd zacznie skupować jakieś większe ilości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -4,11% 7,00 2022-08-12 10:46:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.