Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: -25,78%

Re: Analiza po wynikach

Zgłoś do moderatora
No na pewno szczegółowy. Sporo rzeczy można się dowiedzieć, też dzisiaj z chatu Ulg kilka rzeczy doszło, jak 100% większa sprzedaż Castle Flippera, to że gry są gotowe tylko, że nie wydają ich w q4 bo Playway dobitnie pokazał czym to grozi. Kurs walut na topach, no i w h1 mamy min. 2 mocne gry - Elektryk i Bakery, do tego debiut Asmodeva, może ten City Eye, bo akurat temat na czasie (chociaż bardziej to premka poziom max Castle). Jousting VR koszt 100k max więc jak pójdzie ładnie na Oculusie to i w 1 dzień zwrot. W woodzone (za długo to robią), Ironsmith (cisza), zoo i mercyful (małe zainteresowanie) nie wierzę, jak się zwrócą to spoks. Także jak widać, gdyby branża nie ruszyła (spodziewam się odreagowania od 20.12 i głównym ruchu w lutym po premce DL2) to przy obecnej cenie i premierze Bakery to Cwk wyjdzie już jak spółki Value ;) Byłyby niezłe jaja. Ale fajnie, że spekuła traci kasę, bo granie pod premierę ucina rączki a zyskują inwestorzy zostający na premierę, ważne aby dobrze wybrać, nie hajpowany nadmuchany MMS ale dobre gry, gdzie nikt nie nagania.

Co do Zysku 689 vs 269 rok temu a cena 15zł po raporcie q32020 a teraz 8.65. Czyli jak zwykle banan ;) Jak było źle to było wysoko, jak jest dobrze to jest nisko, ale to samo było do niedawna na surowcach, Orlen kupowałem poniżej wyceny księgowej śmiejąc się z tych co sprzedawali. 120% wlazło i popędziłem dziada. Tutaj za rok wyciągnę między 200-400% w zależności ile jeszcze uda się dokupić i jak dobry będzie ten Dinozaur.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -0,93% 6,42 2022-07-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.