Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: -26,01%

Re: Analiza po wynikach

Zgłoś do moderatora
Ja trzymam te akcje i będę je pewnie kisil przez następny rok czy dwa, jednak to gaming i jedna premiera moze wiele zmienic, a spolka jest bardzo nisko wyceniana. Wiadomo było że będzie spory zysk że sprzedaży akcji Art Games, ale liczyłem na więcej. Harmonogram na przyszły rok wygląda słabo. Tylko Bakery Simulator w pierwszym kwartale. Także początek roku 2022 będzie słaby. Reszta gier też się opóźni, jak zawsze. Na Dinos i Dreamhouse nie ma co liczyć w 2022. Wydaje mi się że tylko 8 gier które są oznaczone jako 1H oraz 1Q zostaną wydane. Resztę trzeba liczyć na 2023. Z tych ośmiu gier 3 mają szansę na jakiś sukces według mnie.
Z plusów to to że kase inwestują cały czas w kolejne projekty oraz zatrudnienie.
Szkoda ze nie podali liczy sprzedaży castle flipper. Ale dobrze ze go portuja. Z portem Farming Life na Switcha by mogli sobie odpuścić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -1,23% 6,40 2022-07-05 14:49:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.