Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,60 zł , zmiana od tamtej pory: 8,33%

Re: Analiza na stockwatch

Zgłoś do moderatora
tutaj oprócz kilku instytucji finansowych które dokupowały Providenta na spadkach w ostatnich miesiącach akcje dokupuje sam Provident aby potem dostarczyć je w ramach programu motywacyjnego dla managementu. Zgadzam się z analizą. Moim zdaniem będzie tutaj najprawdopodobniej krótki przestój po dotarciu do opisanych oporów czyli gdzieś między 7 a 8 zł a następnie o ile nie będzie jakiegoś armagedonu kurs wróci na właściwe dla tego papieru miejsce dużo wyżej niż teraz. Dodam jeszcze jedną ważną rzecz o której nie wspomniano: w ramach działań anty pandemicznyich ścieli koszty i skoro w czasie pandemi i przy agresywnej polityce fiskalnej rządów zabraniajacej nadmiernych profitów wykręcili 18 milionów funtów to po odpuszczeniu ograniczeń zwiększeniu obrotu najprawdopodobniej przebijają dotychczasowe rekordowe wyniki z poprzednich lat Co to oznacza dla akcjonariuszy, kursu i dywidendy chyba nie muszę mówić

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT -0,69% 7,15 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.