Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,96 zł , zmiana od tamtej pory: -25,29%

Re: Analiza

Zgłoś do moderatora
Od naszej wrześniowej analizy kurs Sunex wzrósł 40%.

Jeśli chcesz wiedzieć na jaki spółki stawiają czytelnicy portalanaliz.pl to przeczytasz w poniższym tekście

link

Portfel czytelników zarobił 36% w 2020 roku

link 

W tym artykule dowiesz się jakie spółki mogą poprawić zyski w tym roku, zeszłoroczna edycja była bardzo udana gdyż Średnio kurs każdej ze spółek wzrósł aż o 215% !!! a nie uwzględniając inwestycyjnego hitu 2020 roku Mercatora, średni wzrost kursu akcji wyniósł 37%.

link 
  • Analiza Autor: ~sunex
  • Re: Analiza Autor: portalanalizpl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX 0,00% 5,20 2021-09-23 13:54:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.