Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: -64,06%

Re: Analitycy typują dalszą przecenę All In Games

Zgłoś do moderatora
Ty potrzebujesz specjalistów żeby zobaczyć to co dziecko w przedszkolu może zobaczyć?
2+2 to ile jest? bo wg wyceny biegłego to 30 buhahahah
3,8 dalej kosmos, stawiają ze gry będą robić z budżetem 20mil co ROK, a na horyzoncie to co mogą wydać to od OML 1 gierka i to ze 2-3 lata potrwa… kto im da jeszcze 5 takich gier? przez najbliższe 2 lata?
plany kosmiczne, a trzeba po Ziemi stąpać…
odlecieli, a zapomnieli ze Ziemia ma przyciąganie, im wyzej się wznieśli tym potężniejszy będzie upadek oby nie na amen…

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -2,78% 1,40 2022-07-06 16:33:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.