Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,40 zł , zmiana od tamtej pory: 32,10%

Re: Amerykanie wystraszyli GPW a u siebie inwestowali

Zgłoś do moderatora
Rośnie rentowność amerykańskich obligacji a Europie jest bardzo niskie oprocentowanie nawet ujemne. Do tego słabnie złoty przed wydaniem orzeczenia w sprawie kredytów frankowych. Moim zdanie jest to sytuacja przejściowa i wkrótce złoty wróci poniżej 4,50 do euro. Polski eksport ma się dobrze więc nie grozi nam wysoki deficyt obrotów z zagranicą. Ten wyrok nie powinien zmusić banków do wypłacenia wysokich odszkodowań bo to by było bardzo niesprawiedliwe. "Frankowicze" i tak zyskali na niższym oprocentowaniu kredytów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 1,05% 94,32 2021-07-29 10:05:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.