Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,40 zł , zmiana od tamtej pory: 31,99%

Re: Amerykanie wystraszyli GPW a u siebie inwestowali

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-03-06 o godz. 07:59 ~men napisał(a):
> S&P w piętek rósł, PEKAO też rosło dopóki Amerykanie nie wstali z łóżek. Jak u nas giełdę zamknęli (PEKAO na minusie) tam pojawiły się wzrosty....

reagowanie na zachowanie rynków w USA w sytuacji nieograniczonego dodruku dolarów to wyjątkowa głupota , wygląda na to , że odreagowanie na GPW powinno doprowadzić index W20 do okolic 2100 do momentu rozliczenia marcowej serii kontraktów

podtrzymuję możliwość osiągnięcia przez PEO przedziału 77-82zł już wkrótce

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 0,96% 94,24 2021-07-29 17:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.