Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -13,19%

Re: alez to chwila piekan i szczesliwa..

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-27 o godz. 11:07 ~Mc napisał(a):
> dzikuje wszystkim za urocze 3 lata, wyskoczylem na 0, prawie jak w banku :)))
> trzeba wiedziec kiedy jest sie przegranym..
>

Może się okazać, że Ty przegranym dopiero będziesz :-).
Wytrzymałeś 3 najgorsze lata i pękłeś na 5 minut przed finałem ?
To tak, jakby wyjść z meczu po 85 min gry - bo jest 0:1. A potem pada bramka na 1:1, jest dogrywka, karne, i wszystko się zmienia...
Nie mogłeś sprzedać ostatnio za więcej niż 1;45. A ta cena jest póki co gwarantowana. Wystarczyło poczekać na odzew w wezwaniu. Jeżeli carewicz znowu się przejedzie / a szanse ma /, to może być ciekawie. Taki chapol chyba sobie nie odmrozi uszu -
na złość drobnym. Już by to zrobił, gdyby miał jaja. A raczej nie chce trafić do Księgi Guinessa bijąc rekord w ilości wezwań.
" Cokolwiek byś czynił, czyń mądrze, i oczekuj końca ".
Ty nie poczekałeś. Czas pokaże, czy masz ' zysk, czy w pysk ' :-).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMETECH -1,57% 1,25 2021-06-11 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.