Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,20 zł , zmiana od tamtej pory: 2,78%

Re: ALE WYSZCZAŁ, CHO CHO. ALE CZEMU ZAPIĘTY ROZPOREK? NA OSTATNI GUZIK?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-07 o godz. 09:52 ~cez napisał(a):
> I po co zamieszczasz taki niecenzuralny komentarz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia?

JAK TAK PATRZĘ I PATRZĘ, TO PO CO ASSEKO JEST NA GPW? PISZĘ KOMENTAŻE JAKIE UWAŻAM ZA STOSOWNE. BO NIECENZURALNE TO JEST TAKIE ZARZĄDZANIE WYCENĄ AKCJI JAK TU NA WYKRESIE WIDAĆ. MOŻNA GRAĆ NA FORTEPIANIE KONCERTY CHOPINA NA DWIE RĘCE, CZY NA CZTERY RĘCE, ALE GRANIE KONCERTU JEDNYM PALCEM Z BŁĘDAMI, NA KONCERCIE MIĘDZYNARODOWYM, KONCERCIE CHOPINOWSKIM. TO A WIĘC I BO WIĘC JAKA GRA TAKA OPINIA, NIECENZURALNA JAK EFEKTY ASSECO DZIĘLI GRAJKOM ASSEKO, CO JAŚ FUJARKI NIE WYSTRÓGAŁ? TO MORZE NA GRZEBIENIU ZAGRA, BO FORTEPIAN GO PRZERASTA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 0,42% 72,15 2021-06-22 17:00:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.