Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,60 zł , zmiana od tamtej pory: -62,41%

Re: ale urwał - sprawdźcie kto się ujawnił

Zgłoś do moderatora
Klasyczna strategia spółek aby Małych inwestorów ogołocić z kasy: Majdan miał udziały, Krauze - Petrolinvest - znane osoby itp., Bioplanet doskonale wie ze to ostatni moment na zgarniecie kasy z rynku od drobnych...Krychowiak - zarobi z nimi na własnej marce Bio produktów a tu PR im robi...Mali inwestorzy kupil po 28 , juz jest 26 , kierunek 20 zł... DLaczego? poniewaz narynek Bio wejdą duzi gracze z Niemiec, Francji...Nastapi konsolidacja i analogia do rynku Food non bio- duze podmioty.Bioplanet oczywiscie ma swoje miejsce i fajna społka ale przewartościowana, Obecnie Zarzad i rodzina chcą zmaksymalizować zyski: firma od PR, Krychowiak inne..Mali Inwestorzy - jak zwykle w plecy...Uważajcie 20 zł kupować około 26-28 sell

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -4,76% 10,00 2022-11-29 11:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.