Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,10 zł , zmiana od tamtej pory: -51,29%

Re: Ale ukryta sprzedaż blokuje wzrosty

Zgłoś do moderatora
Ok rozumiem Choć wg mnie niżej nuż 25 spaść nie powinno Wartoßć ta wyznacza luka Tylko pamiętaj że to była luka ucieczki a ta z założenia nie powinna być domknięta Inna kwestia to ilośćal akcjibJak interesuje Ciebie kilkaset to czekaj może wpadnie Przy średnim c/z dla developerki wynoszącym 8 Hm invest już teraz mógłby kosztować 65 zł nie będàc balonem A mająw przysxłym roku potroić ilość sprzedanych mieszkań Dodatkowo Hm factory jest w stanie produkować prefabrykatów dla ekwiwalentu 25000 mieszkań gdzie sami potrzebujà tylko połowę z tego No i program mieszkanie plus z czym wiąże się niwa fabryka orefabrykatów założona wspólnie z ARP Ogólnie za kilkanaście mscy liczę po cichu na wartość trzycyfrową za akcję Ale go ja tam wiem i mogę się mylić

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HMINWEST -2,22% 13,20 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.