Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,06 zł , zmiana od tamtej pory: 40,43%

Re: Ale tu wieje nudą. Zzz

Zgłoś do moderatora
Torpol to spółka dywidendowa, jak szukasz szybkiego zarobku to idź na Allegro albo Mercatora, tam emocje gwarantowane. Dla mnie Torpol może cały czas kosztować 13zł, aby tylko wypłacał dywidendy 1.50 zł. Tak samo nie patrzę na kurs PKN i PZU, liczy się tylko dywidenda.
  • Ale tu wieje nudą. Zzz Autor: ~trakcja
  • Re: Ale tu wieje nudą. Zzz Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -2,65% 18,34 2022-07-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.