Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,70 zł , zmiana od tamtej pory: 16,31%

Re: ale szamotanina dzisiaj

Zgłoś do moderatora
Co to ma do rzeczy? Mieszkania były alternatywa do nisko oprocentowanych lokat. Sprzedaż mieszkań spada. Poczytajcie raporty spółek developerskich.


Ja to widzę troszke inaczej.

1. Asfalty to pozostałości z rafinacji ropy. Unimot nie kupił rafinerii. Aby sprzedac asfalty sam musi kupic surowiec. Ciekawe w jakich cenach. Je zdaję się będzie dyktował monopolista na rynku polskim.
2. Nawet jeśli mamy tylko spowolnienie gospodarcze a nie kryzys to i tak budowa dróg zostanie spowolniona albo wstrzymana. Na basenach zimna woda, ulice bez oświetlenia, zamrożone podwyzki w budżetówce a twierdzicie, że będą drogi budować?

3. Nawet drogi budowane centralnie beda
wstrzymane aby przed wyborami miec na 14, 15 i 16 emerytury i inne kiełbasiane obietnice. To wszystko z drogich obligacji, które kolejne rządy będą musiały spłacać.
4. Nawet centralne lotnisko ma być wstrzymane. A poza lotniskiem miały być wybudowane drogi takie jak s10, a50.

Obserwuje unimot od NC i wiem, że dadzą radę ale nie liczę tego w milionach tylko tysiącach. Przynajmniej do czasu aż znow gospodarka się rozpędzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -1,92% 102,00 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.