Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,60 zł , zmiana od tamtej pory: 19,65%

Re: ale szamotanina dzisiaj

Zgłoś do moderatora
Kogo nie stać? Ja nie widzę, by w Polce kogoś na coś nie było stać ;) Bezrobocie oficjalnie 3%. Jeszcze kupują, cena nie gra roli. Tylko mieszkania i kredyty padły, jako pierwsze. Pamiętaj, że odbudowa Ukrainy będzie wymagała asfaltów, po drugie pierwszym krokiem z wyjścia z kryzysu są roboty publiczne, inwestycje drogowe ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -0,54% 109,60 2023-02-08 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.