Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,33%

Re: Ale szambo

Zgłoś do moderatora
nieudolni to są frajerzy pakujący się w akcje na górce - rok temu pod info że testy covid chińskie będą sprzedawać buahahaha; teraz pod 3fazę która się rozpoczyna już za chwilę po raz kolejny :)

natomiast zarząd? nieźle sobie radzi - dzięki przejęciu zakładu od turków wykosił konkurencję (radiofarmaceutyki sprzedaje się lokalnie tam gdzie się je produkuje); cały czas powoli rozwija ofertę radiofarmaceutyków; dodatkowo zapewnił sobie wyłączność na kilka lat na dystrybucję robotów da vinci i z sukcesem wprowadził je do sprzedaży... co byś chciał więcej? wycena przez 2,5 roku wzrosła z 10 do 30 zeta...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -0,70% 28,45 2021-10-18 16:10:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.