Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,05 zł , zmiana od tamtej pory: 6,46%

Re: Ale spokój, "BYŁO CICHO I SPOKOJNE, JAK TU NARAZ COŚ PIERDYKNIE

Zgłoś do moderatora
Po latach bos bank wstaje z grobu, w którym leżał zapomniany wstaje bez pompy, strzepuje piach i mówi 60 jakie 60 ja chcę więcej. Aktywa mu nagle rosną o 3 miliardy, zyski z odsetek zalewają kasę, do tego rząd przeprasza się z oze. Nie do końca wiem o co chodzi czyli chodzi o pieniądze:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 0,82% 8,57 2022-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.