Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,13%

Re: Ale spokój, "BYŁO CICHO I SPOKOJNE, JAK TU NARAZ COŚ PIERDYKNIE

Zgłoś do moderatora
OGÓLNIE TO MOŻNA BY POWIEDZIEĆ, MAJAC NA UWADZE RACJONALNOŚĆ, ORAZ ZYSKI NA GPW, ŻE TAK ŚREDNIO JEST TO ZNAKOMICIE JEST. SĄ NIEWIELKIE BŁEDY ALE ONE ZAWSZE SIĘ ZDAŻAJĄ, ALE TO NIC NIE ZNACZĄCE TEMATY, NO BO CO TO JEST DLA SPÓŁKI KTÓRA ROŚNIE O 5% DZIŚ, PRAWIE, MOŻNA BY TO JUĄĆ SŁOWAMI FANTASTYCZNA BOŚ. BO CO TO MA ZA ZNACZENIE ŻE SPADŁA ZE 125 ZŁOTYCH A DZIŚ WALCZY JAK LEW I JEST PO 7,99 ZŁ, PRZECIEŻ "ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE, I NIE MA TAKIEJ RURY KTÓREJ NIEMOŻNA ODETKAĆ".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 0,82% 8,57 2022-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.