Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,65 zł , zmiana od tamtej pory: 43,77%

Re: Ale potężnie siorbią po 15.70!

Zgłoś do moderatora
Do mnie pijesz? Czy ty jesteś poważny ja nie steruje rynkiem. A o 20 złotych pisałem owszem ale w grudniu że będzie albo na początku 2022. Dobilismy do 17 prawie jest korekta. A to że inseider sprzedał, takie jego prawo jak i całej reszty. Pogadamy za parę msc i wtedy ocenimy w którą stronę poszedł rynek. Jest mocny trend wzrostowy a z trendem się nie walczy tylko płynie się z nim Marku!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 0,90% 22,50 2022-05-20 14:55:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.