Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,68 zł , zmiana od tamtej pory: 9,28%

Re: Ale pięknie rośnie !!! warto w to jeszcze wejść ??

Zgłoś do moderatora
Wyniki za I kwartał zapowiadają się dobrze. Oglądalność kanałów rośnie, agencja ma nowych klientów a jeszcze nie wiemy jakie efekty przyniesie zmiana brokera reklamowego na Polsat Media (niższe koszty dystrybucji reklam? ). Z reguły jak się zmienia brokera to na lepsze zasady jak dotychczas. Miesiąc z kawałkiem i będziemy mogli wszystko przeanalizować. Dla mnie dobrą ceną będą maksima historyczne i taki wariant jest jak najbardziej prawdopodobny na najbliższe 2 - 3 lata. Niech jeszcze Screen Network dokończy relokację LED-ów i zacznie zarabiać ładne pieniądze. Będzie dobrze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -1,88% 7,30 2022-01-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.