Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ale pakiety dzisiaj latają....

Zgłoś do moderatora
No i kolejny dzień z pakietem umówionym około 170tys po 8,65. Dodatkowo zbiera z ukrytego po 8,65. Ujawnił się też sypacz z 20tys po 8,77, który niedawno skonwertował akcje z imiennych na okaziciela. Teraz już wszystko jasne. Jeśli któraś ze stron ulegnie i dogada się co do tych 20 tys, to droga do wzrostów będzie otwarta. Papier przecierz jest niedoceniony i niedowartościowany.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.