Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ale pakiety dzisiaj latają....

Zgłoś do moderatora
Oj Panowie,to zupełnie nie tak...!
Skoro podaż pojawiła się na kilka sekund i zaraz ktoś ją zdjął,to oznacza,że transakcja była zaplanowana wcześniej. Dopuszczono 65tys. nowych papierów,a w pakiecie poszlo ok.130tys.,więc to raczej nie ta podaż.
Wydaje mi się,że to mógł kupić i sprzedać ten sam fundusz od siebie samego,a po to,by wykres techn.ładnie wyglądał,tzn.żeby miał odbicie na dużym obrocie od technicznego wsparcia na 8,60...
Nikogo wczoraj nie zdziwił fakt,że "opiekun" kursu podbił w dogrywce kurs perfekcyjnie na 8,60-czyli jako ruch powrotny do wybitego wcześniej oporu...?
Ktoś tu ładnie wszystko technicznie rozgrywa,a kwoty i poziomy cenowe podbitek pozwalają sądzić,że to wszystko nie przypadek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.