Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: -3,59%

Re: Ale leci

Zgłoś do moderatora
A ty oczywiście tak przypadkiem się pojawiłeś na kursie kiedy oto ktoś rzucił w rynek jakies smieszne 16k akcji...:) Taki dobry wujek...:) Jak ostatnio podciągnięto kurs do ok 1,18 to przemielono ok 250k akcji a nastepnie stopniowo, ponownie zaniżono kurs jakimiś śmiesznymi transakcjami... Zbierający zebrał nawis podażowy i znów schował kurs do "norki"...:) Ta zabawa jednak wiecznie trwać nie będzie... Ty topór to widać że "trupy" lubisz bo niby tu trup a komentujesz, na Rank Progress podobnie, też piszesz że trup a komentujesz w najlepsze... Nekrofil czy co...???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -9,47% 0,86 2022-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.