Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,09 zł , zmiana od tamtej pory: 109,17%

Re: Ale kibel

Zgłoś do moderatora
On kibla nie ma, on ma czas......dokladnie , ja ma 3 % wszystkich akcji a takich jak ja jest kilka osob i to jest problem bo nie ma jak zabrac, a ja za zeta nie oddam bo za 450 kola nic nie kupię w tych czasach....
  • Ale kibel Autor: ~Poo
  • Re: Ale kibel Autor: ~Dobre
  • Re: Ale kibel Autor: ~alpinista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -4,20% 2,28 2020-12-04 17:00:00
2020-11-12
Wyniki finansowe
2020-08-20
Wyniki finansowe
2020-06-03
Update on the audit for 2019
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.