Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,20 zł , zmiana od tamtej pory: 16,60%

Re: Ale jestem dziś wniebowzięty

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-16 o godz. 13:16 ~Bohdan napisał(a):
> Człowieku nie wiesz co się dzieje. Prowadzę trzy sklepy osiedlowe dostałem 4 razy więcej za używanie energii wiesz co to oznacza...!!!! Teraz taki Moloch jak CCC dostanie rachunki to buty będą luksusem dla zwykłego człowieka

Co ty majaczysz ? Mamy odpowiedzialny rzad fachowcow. Oni dbaja o polaków. Nie to co peło.
Beda doplaty, zwroty, ochrona firm. Brawo PiS !!! Brawo Jarosław !!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -0,35% 42,21 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.