Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,40 zł , zmiana od tamtej pory: -12,41%

Re: Ale gniot.Gdzie te Fundy zapowiadane przez Urbana?

Zgłoś do moderatora
Nikt nikogo nie urobil . Myslisz ze prowadzenie firmy i rozmowy z instytucjami krajowymi czy zagranicznymi to takie łatwe.
Jedno pstryk i masz fund na pokładzie. To grubo się mylisz . Przyjdzie na to czas ze spółka tu odniesie sukces . Pojawi się poważny inwestor, który jeszcze pozabiera zabawki. Szkoda tylko ze jak jest WZ czy NWZ nie masz odwagi o tym porozmawiać.
Mimo wszystko życzę sukcesów.
Pozdrawiam Twardy Akcjonariat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA -0,62% 24,00 2022-10-03 17:00:29
2022-09-30
Wyniki finansowe
2022-09-29
Nabycie akcji własnych
2022-09-23
Nabycie akcji własnych
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.