Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,20 zł , zmiana od tamtej pory: 4,10%

Re: Ale będzie jazda na tor polu 30zl a może wiecej

Zgłoś do moderatora
Promocja już się kończy
Teraz do gory zgodnie z AT

TORPOL - analiza techniczna na życzenie stockwatch


Wykres historyczny w interwale tygodniowym. Kurs akcji Torpol pokonał opór szczytu z 2017 roku i układa tory w górnych partiach wykresu cenowego. Po wybiciu szczytu miała miejsce konsolidacja, która zebrała nawis podażowy od zniecierpliwionych graczy. Zatem to właśnie tutaj plasuje się pierwsze solidne wsparcie. Kolejne to strefa 11,30-11,40 zł, awaryjne.
Poziomy docelowe można wyznaczyć jedynie za pomocą zewnętrznych zniesień Fibonacciego - pierwszy z nich to 17,20 zł, kolejny 19,60 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 0,00% 12,70 2020-09-30 17:01:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.