Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -3,02%

Re: Ale będzie dzida w poniedziałek

Zgłoś do moderatora
Tomuś szuka sensu...
Otóż nawet kompletny śmieć, od dawna już zbankrutowany ursus pokazał w ostatnim czasie jak można uzyskać przebitkę ponad 100%, i to w oka mgnieniu...
Tymczasem bah nie jest żadnym bankrutem - tylko działającą spółką, będącą w sporze z jlr.
A jak spór ten zostanie rozstrzygnięty, i jak to wpłynie na notowania - to dopiero się okaże.

I jeszcze tak na marginesie - czy wszyscy już zapomnieli o roszczeniu baha wobec jlr na ponad 100 baniek?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,28% 0,71 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.