Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: 31,20%

Re: Ale bedzie!!!

Zgłoś do moderatora
Ghostrunner 2 niewątpliwie wprowadzi nowe bronie i zdolności do wykorzystania w walce. Gracze byli zachwyceni supersatysfakcjonującymi sekwencjami walki z pierwszej gry. Dodanie świeżych elementów, takich jak nowe umiejętności, może sprawić, że kontynuacja stanie się jeszcze bardziej popularna. Co więcej, Ghostrunner 2 może wprowadzić nowe ustawienia do odkrycia dla graczy: dając nam szansę poznania tego, co wydarzyło się w przeszłości i pozwalając nam doświadczyć więcej wyjątkowego i tajemniczego świata Ghostrunnera.
Inną możliwością dla Ghostrunner 2 jest funkcja dla wielu graczy, czy to w trybie współpracy, czy rywalizacji. Płynny system walki Ghostrunnera bardzo dobrze sprawdziłby się w konkurencyjnym trybie wieloosobowym. Ponadto zapewniłoby to zabawny sposób na dzielenie się wrażeniami ze znajomymi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 9,40% 3,49 2023-09-29 16:49:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.