Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  134,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,27%

Re: Albo duży plus albo duży minus

Zgłoś do moderatora
Tak na spokojnie patrząc na kurs ostatnich tygodni/miesięcy, to obecna cena akcji na kolana nie powala i gdyby nawet pudełko nie było na 100% sprawne, to tutaj nie bardzo już jest z czego spadać. W lipcu bez żadnych wieści o CD było tu 120 zeta. Owszem, przy złym info może w jedną sesje walnąć w dół z 10-12%, ale przecież spółka ma już super portfel kontraktów a następne pewnie niebawem. Trudno więc o "panikę" do np. 80 zeta, bo nie ma ku temu żadnych podstaw!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM -2,43% 112,20 2021-07-26 17:01:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.