Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  120,35 zł , zmiana od tamtej pory: -48,00%

Re: Aktualizacja.Fundusze Vanguard,BlackRock,GoldmanSachs sprzedają MERC

Zgłoś do moderatora
Kurs tak naprawdę będzie rósł po skupie 2 mln akcji z tej prostej przyczyny że prezesowi i firmie Mercator będzie zależało na jak najwyższej cenie akcji na giełdzie. Np akcje na giełdzie będą po 200 zł to pakiet na akwizycję będzie wart 400 mln zł ale jak cena akcji będzie 400 zł to pakiet na przejęcie będzie wart 800 mln zł i oto będzie chodziło im większą wartość będzie miał pakiet skupionych akcji tym większą akwizycję będzie można zrobić dlatego uważam że w przyszłym roku po skupie akcje będą w przedziale 200-400 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 0,32% 62,58 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.