Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  120,35 zł , zmiana od tamtej pory: -44,21%

Re: Aktualizacja.Fundusze Vanguard,BlackRock,GoldmanSachs sprzedają MERC

Zgłoś do moderatora
Nie przywiązywał bym takiej wagi do tego co robią fundusze bo jak widać czy fundusze kupowały czy sprzedawały kurs cały czas spadał. Z tabeli wynika że sprzedały w listopadzie około 250 tyś akcji zostało im jeszcze około 100 tyś chociaż były też takie które w listopadzie kupowały mało ale kupowały. Tutaj wzrosty albo conajmniej stabilizację może spowodować skup 2 mln akcji bo ciężko będzie skupić 2 mln akcji nie podbijając kursu do 200 zł ale to już trzeba czekać do lutego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -0,09% 67,14 2022-05-20 15:37:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.