Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  120,35 zł , zmiana od tamtej pory: -45,16%

Re: Aktualizacja.Fundusze Vanguard,BlackRock,GoldmanSachs sprzedają MERC

Zgłoś do moderatora
Nie martwie się.
Moją misją za to jest informowanie i ukazywanie prawdy o kółkowiczach oszustach ! Kółkowicze naganiają cynicznie,od rana do nocy od wielu miesiecy.Wymyślają totalne bzdury,bajki,aby tylko zarobić.Moją misją jest odsłanianie działań tych oszustów !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,79% 66,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.