Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  120,35 zł , zmiana od tamtej pory: -45,16%

Re: Aktualizacja.Fundusze Vanguard,BlackRock,GoldmanSachs sprzedają MERC

Zgłoś do moderatora
To są fundy z msci oni musieli wyjść i wyszli, bo merc wypadł z tego indexu. Pamiętasz jak na zamknięcie sesji kilka dni temu spuścili 90k akcji? To właśnie były te fundy, ktoś to ładnie wyzbierał, prawdopodobnie przerzucili na słupy.

Masz jakieś jeszcze ciekawe teorię czy dalej planujesz siać głupotę?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,79% 66,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.