Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  97,92 zł , zmiana od tamtej pory: -34,33%

Re: Aktualizacja.Fundusze Vanguard,BlackRock,GoldmanSachs sprzedają MER

Zgłoś do moderatora
Jak by ci wszarzu nikt nie płacił , i nie miałbyś z tego interesu , to byś tu nie siedział 24gh i naganiał . Ty nie wymieniasz spostrzeżeń , tylko nachalnie naganiasz , jesteś zwykła menda , która ukrywa się pod nik ech .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -2,58% 64,30 2022-05-23 17:03:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.