Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  113,35 zł , zmiana od tamtej pory: -37,64%

Re: Aktualizacja.Fundusze Vanguard,BlackRock,GoldmanSachs sprzedają MER

Zgłoś do moderatora
MSCI wychodziło. Jeśli już to mają niewiele w portfelach. A tymczasem przed nami 200-220 zł tak na szybko. Spółka skupi prawie 2 mln akcji, na przejęcia. Firmie będzie zależało na cenie 200-220 zł bo łątwiej o duże przejęcie. Dlatego kupić i chwilę poczekać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 2,43% 70,68 2022-05-17 11:56:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.