Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  64,79 zł , zmiana od tamtej pory: -15,11%

Re: Akcje warte 250zł notowane za 75zł

Zgłoś do moderatora
zgadzam się z przedmówcą akcje warte kupę forsy , dobre wyniki finansowe , mega robota zrobiona bo Wistil miał jeszcze parę lat temu niezłe problemy finansowe , genialnie prowadzone firmy od paru lat - Polskie Fabryki Porcelany - największe w Europie liczne nagrody w Polsce i za granicą ,fantastyczni menagerowie w porcelanie i jedno wielkie kiszenie ogóra na GPW bez płynności - przez co ?

przez brak właściwej polityki informacyjnej z rynkiem tej firmie giełda papierów wartościowych jest niepotrzebna oni są tu zbędnie ..

po 20 latach cena 65 zł --w 98 roku cena emisyjna 75 zł ( 1998 .03.13) , a tacy zdolni ludzie tam pracują..

100 zł możliwe w dwa dni lub za następne 20 lat ...pozdrawiam wytrwałych

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WISTIL 15,55% 55,00 2018-03-20 15:00:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl