Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,65 zł , zmiana od tamtej pory: -4,80%

Re: Akcje KGL

Zgłoś do moderatora
Pewnie jesteś w zarządzie firmy. Pozostali akcjonariusze nie mają za bardzo z czego się cieszyć. Pomimo świetnej kondycji finansowej firny- kurs akcji trzymany jest bardzo nisko a wypłacana dywidenda jest na znikomym poziomie. Odradzam zakup tych akcji bo mimo, że firma jest dobrze zarządzana i ma dobre wyniki finansowe to dla posiadacza akcji nie ma to znaczenia. Ani zysku na kursie ani na dywidendzie. Zastanawiam się w ogóle po co ta firma wchodziła na giełdę. Przecież to widać, że zarząd chce za chwilę skupić z powrotem wolne akcje po jak najniższej cenie.
  • Akcje KGL Autor: ~KGL
  • Re: Akcje KGL Autor: ~PifPaf
  • Re: Akcje KGL Autor: ~xyz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGL 1,28% 15,85 2021-09-24 14:37:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.