Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: -15,82%

Re: Akcje Elektrotimu po 17zł za akcję

Zgłoś do moderatora
Elektrotim ma problem bo jest spółką z bastionu totalnej opozycji i zdaje się, że jest z nią bardziej kojarzony niż z miłością do władzy. To blokuje duże spektakularne zamówienia. Czy to dobrze czy źle to osobna sprawa ale brak wyraźnego paliwa rakietowego. Jest solidny fundament ale zdaje się, że tylko fundament. Parę dobrych kontraktów zmieniło by obraz diametralnie, bo jak widać rynek nie wierzy (lub udaje wedle sobie znanych zasad i rozegrania) w trwałość dobrych wyników. Ciekawa rozgrywka mogła by tu być zrobiona i może będzie. Któż to wie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,71% 5,64 2021-12-03 16:25:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.