Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,35 zł , zmiana od tamtej pory: -55,04%

Re: Akcja zmasowanych pytań na profilu fb Agencji Badań Medycznych. LINK

Zgłoś do moderatora
% czego ? Śmiertelności? Hospitalizacji? Pojawienia ciężkich objawów? To również pokazuje, że to badanie było źle zaprojektowane. Jedyne co potencjalnie mogą wykazać to skrócenie hoospitalizacji, co w przypadku próby 100 uczestników, 3 ramion jest mało prawdopodobne. Marzenia znikają ostatnie, ale piszmy o rzeczach realnych. To nie może być żadnego przełomowego odkrycia. Koktajle przeciwciał są lepsze i tańsze, kapsułki MERCK'a lepsze tańsze i wygodniejsze. Do tego powyżej wymienione są w badaniach o kilkanaście miesięcy do przodu i to w bardziej prawdopodobnych wskazaniach. Sam jestem bardzo ciekaw wyników, a w zasadzie w jaki sposób będą opublikowane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -1,04% 4,20 2022-01-27 13:08:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.