Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,35 zł , zmiana od tamtej pory: -49,09%

Re: Akcja zmasowanych pytań na profilu fb Agencji Badań Medycznych. LINK

Zgłoś do moderatora
Wyniki cząstkowe miały być po 100 pacjentach. Protokół był na 480 pacjentów. Każdy projekt bazuje na jakichś założeniach statystycznych. Jeżeli istotność miała być ma 480 nikt nie umarł, lek bezpieczny (w obu grupach nie było działań niepożądanych). Z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić że wyniku istotnego statystycznie nie ma. Czyli badanie nie wyszło. Teraz chętnie przeczytam jaki obiektywnie wynik byłby pozytywny na tyle, by BML chciał zainwestować realnie kilkadziesiąt milionów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -3,25% 4,76 2022-01-19 17:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.